4 Şubat 2011

yeni jel eyelıner'ım ve yapılan makyajlar..

High Quality Water & Oil Proof Eye Liner Gel for EG08 Shimmer White
infinity liner(sheer lace) bu jel lınerı ebay'dan aldım geçtiğimiz hafta 5 £ bildiğim diğer lınerlardan biraz farklı geldi bana birazda daha yoğun kıvamda ve daha çok kremsi yapıda.
liner fırçası ile sürmekte hafif zorlanınca parmağımla  göz pınarı ve kaş altımı aydınlatmada deneyip sonuç alınca bu kez de tüm göz kapağıma uygulayıp,altta baz olarak kullandım ve renkleri çok canlı kılıp bir güzel sabitledi .
en iyi özelliği acayip kalıcı ,resimde gördüğünüz elimdeki o swathc'ı çıkaradım bir hamlede yıkamak zorunda kaldım ,öyleki sağala sola kayma yapıp bulaşmadı bile elimde iken swatch..

sizlere bu lıner ile yaptığım 2 makyajı göstermek istedim birinde lıner olarak gmz altıma uygular iken ,diğer örnekte ise,aydınlatma da ve altta baz olarak kullandım ve sonuç böyle oldu ..
nedense böyle garip bir huyum var ,elime geçen malzemeleri ,farklı alanlarda deneme ve sonucu ulaşma çabamı seviyorum,iyiki de denemeşim diyorum :)120 lik manly paletimineki farları kullandım..
 makro çekim ile
 portre çekim ile

8 yorum:

happysky dedi ki...

makyajlarınızı çok begenyorum, daha once youtubedan da izlemiştim tesadüfen bloğunuza denk geldim bu makyajınız da süper olmuş,çok başarılı :) kendi bloğuma da beklerim enmutlusayfam.blogspot.com

Anonymous dedi ki...

off maşallah yaa süper olmuş süperr, sen hep böyle yap çok yakışmış,benden tam not ! gözde :)

NİL*** Makyaj Arşivim*** dedi ki...

gözde:
tşk ederim :)

happysky;

canım tşk ederim ama benim you tube da makyaj videolarım yok ,sadece 3 adet solotıca lesn ile alakalı videolarım var.bloğuna bakıyorum hemen:)

fmcel dedi ki...

sevgili nil her zamanki gibi harika:)ebaydan alışveriş yaptığın güvenilir satıcıların isimlerini verebilirmisin.....

NİL*** Makyaj Arşivim*** dedi ki...

fmcel:

tşk ederim :) bugüne kadar 15 adet alışverişim rastgele satıcılardan yaptım ama hiç sorun yaşamadım..
bazıları şunlar:

cosmeticcandy,
tamanala
bunbuncity
headprom
superlotz,
song0202
dandifashion
styeofmyeye

sun bunny dedi ki...

nilcim bu ne güzel bişeymiş. Hangi satıcıdan aldın?

NİL*** Makyaj Arşivim*** dedi ki...

sun bunny canım hatırlamıyorum net olarak kayıtta etmemişim ama ebayda hala var aynılarından ismini yazdım o şekilde bulabilirsin :)

PrensesArz dedi ki...

GÜZELLİKK :))